Aktualności

14.10.2021

MHL/CLJ: Weekend z dwoma meczami u siebie

Po zeszłotygodniowej sobocie i niedzieli w podróży, kiedy to nasi gracze zawitali do Torunia i Gdańska, w nadchodzący weekend czekają ich 2 mecze przed własną publicznością.

Czytaj więcej

13.10.2021

MŁODZIK: Kierunek - Oświęcim

Drużyna Młodzika MMKS Podhale Nowy Targ ten weekend rozpocznie na wyjeździe. Dojdzie do tego w Oświęcimiu, gdzie nasi rozegrają ligową potyczkę z UKH Unią Oświęcim.

Czytaj więcej

13.10.2021

PLHK: W niedzielę mecz u siebie. Dziewczyny liczą na Wasz doping!

Już w tę niedzielę o godzinie 11:15 "Szarotki" PLHK rozegrają 3 mecz sezonu, który jednocześnie będzie pierwszym meczem w tym sezonie na własnym lodzie. Rywalkami naszego zespołu będą dziewczyny z SKKH ATOMÓWKI GKS TYCHY.

Czytaj więcej

11.10.2021

LIGA KARPACKA: Młodzik po 6 wymagających meczach

Od piątku w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu trwały zmagania w prestiżowych rozgrywkach Ligi Karpackiej. Zawodnicy kategorii U16 z kilku państw rozegrali łącznie 21 meczy. W stawce nie zabrakło zespołu MMKS Podhale Nowy Targ, który krzyżował kije sześciokrotnie i triumfował trzykrotnie.

Czytaj więcej

11.10.2021

ŻAK MŁODSZY: Eliminacje do Turnieju Niepodległości.

Miniony weekend upłynął naszym Żakom Młodszym pod znakiem turniejowych w Oświęcimiu. Szarotki prowadzone przez Trenera Ryszarda Kaczmarczyka, wzięły udział w odbywających się w Oświęcimiu eliminacjach do Pucharu Niepodległości. Zespół Podhala wystąpił tam jedynie w charakterze gości i nasz występ nie był punktowany. Skorzystaliśmy jednak z okazji do rozegrania 4 bardzo wartościowych spotkań, pozwalających na ogranie się naszym zawodnikom.

Czytaj więcej

11.10.2021

NABÓR: Turniej w Krynicy na duży plus!

"Szarotki" pod przewodnictwem trenera Marka Rączki skrzyżowały dzisiaj kije na turnieju mini hokeja w Krynicy.

Czytaj więcej

10.10.2021

MHL/CLJ: Toruń nie po myśli. W Gdańsku wygrana

Za graczami Podhala walczącymi w rozgrywkach MHL/CLJ wymagający weekend na wyjeździe. W sobotę nasi zmierzyli się z Sokołami Toruń, a w niedzielę ze Stoczniowcem Gdańsk.

Czytaj więcej

10.10.2021

HARMONOGRAM ZAJĘĆ: Nabór i Pierwsze Kroki

Przedstawiamy harmonogram treningów w okresie 11.10 - 16.10.2021

Czytaj więcej

09.10.2021

ŻAK STARSZY: Pełna dominacja w Dębicy!

W sobotę 9 października nasza drużyna Żaka Starszego spotkała się na lodzie z zespołem KH Dębica, z którym to rozegrała pierwszy mecz ligowy tego sezonu. Do starcia doszło w hali lodowej rywali. "Szarotki" dały 100-procentowy popis swoich umiejętności, zagrały perfekcyjnie i... wygrały 21:0!

Czytaj więcej

09.10.2021

ŻAK MŁODSZY: Nasi na turnieju w Oświęcimiu

Dzisiaj w Oświęcimiu startuje Turniej Eliminacyjny o Puchar Niepodległości. Rozpoczynające się zmagania potrwają cały weekend. W wydarzeniu wezmą udział – UKH UNIA OŚWIĘCIM, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, CRACOVIA KRAKÓW, NAPRZÓD JANÓW oraz gościnnie... PODHALE NOWY TARG!

Czytaj więcej

Strona 3 z 79‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›