Najlepsza oferta na rozwój Twojego dziecka!

Mówiąc Podhale = myślisz hokej! Nasz region od zawsze był bardzo mocno związany z tą dyscypliną sportu, która już na dobre zakorzeniła się w sercach i umysłach mieszkańców regionu, jak i samego Nowego Targu. Jednym z zadań naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ, jest więc popularyzowanie tej pięknej dyscypliny, zarażanie pasją do hokeja młodego pokolenia i przekazywanie tradycji. Stąd w naszym klubie działa aż 6 drużyn juniorskich, wraz z będącą przedsionkiem do hokejowego świata drużyną początkującą - NABÓR, do której prowadzimy nabór przez cały rok.

Dowiedz się więcej o trwającym naborze dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat oraz o tym… dlaczego warto dołączyć do MMKS Podhale Nowy Targ!Hokej w tak młodym wieku to przede wszystkim dobra zabawa, rodząca się pasja, zawieranie nowych przyjaźni – często na całe życie – wspólne wyjazdy na zawody, kształtowanie charakteru i co najważniejsze… mocny rozwój ogólnofizyczny dziecka, który w erze ekranów komputerów i smartfonów, często zostaje zaniedbany, co oczywiście negatywnie przekłada się na zdrowie i sprawność młodej osoby. 


W MMKS Podhale Nowy Targ przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze zajęcia nie tylko kształtowały dzieci na zawodników, którzy już po kilku miesiącach mogą odbyć swój pierwszy mecz z rywalami z innych drużyn, ale by przede wszystkim czerpały z tego przyjemność, miały dobrą zabawę i by na kolejne zajęcia przychodziły z ogromnymi uśmiechami na twarzy i pokładami energii do działania. Bo hokej to pasja, a nie przymus!
 

NAJLEPSZA OFERTA NA ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA. CZŁONKOSTWO W GRUPIE NABÓR MMKS PODHALE NOWY TARG TO SZEREG KORZYŚCI DLA TWOJEGO DZIECKA

 

NO DOBRZE, ALE MAM PYTANIE…

To normalne! Myśląc o zapisaniu swojej pociechy do drużyny hokejowej w głowie rodziców pojawia się szereg pytań. W związku z tym, by pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości, zebraliśmy te najczęściej zadawane i udzielamy na nie odpowiedzi. 

Czy swoje dziecko muszę wyposażyć w sprzęt hokejowy przed pierwszymi zajęciami? 
Nie. W MMKS Podhale Nowy Targ posiadamy doskonale wyposażoną wypożyczalnię sprzętu hokejowego, dzięki czemu nie muszą Państwo niczego kupować. Wypożyczenie sprzętu na CAŁY sezon dla pociechy w naszym klubie to jedynie 80,00 zł na sezon. To mniej niż zakup samych łyżew dla młodego hokeisty! Opłata jest więc symboliczna, a pociecha otrzymuje na sezon pełny rynsztunek hokejowy. Pozyskane z wynajmu sprzętu fundusze wykorzystujemy na zakup nowego sprzętu oraz naprawdę uszkodzonego. W celu wypożyczenia sprzętu wystarczy skontaktować się z naszym kolegą Tomasze Węglarczykiem (tel. 604 23 96 72), który pomaga przy organizacji w tym temacie.

Jak ubrać dziecko przed pierwszym treningiem?
Na trening należy przyjść minimum pół godziny wcześniej, żeby na spokojnie przebrać dziecko i przygotować je do zajęć. Na gołe ciało najlepiej ubrać bieliznę termalną, która dobrze odprowadza wilgoć i zapewnia cyrkulację powierza oraz grube skarpety. Ważne, aby dziecko się nie przegrzewało, bo to jest gorsze od chłodu. Na lodzie pociecha na pewno nie zmarznie, ponieważ będzie jej towarzyszyć duża dawka ruchu.

Ile realnie kosztuje zapisanie dziecka na zajęcia z hokeja?
Łączny koszt za miesiąc zajęć to jedynie 70,00 zł miesięcznie, czyli mniej niż gra na konsolę, a przynosi zdecydowanie więcej korzyści i możliwości na rozwój dziecka. Warto bowiem zaznaczyć, że zajęcia hokejowe z ramienia MMKS Podhale Nowy Targ, to niejedynie zajęcia na tafli lodu. To także wyjścia na basen, akrobatyka, treningi w sali oraz na świeżym powietrzu. W przypadku zapisania dwójki dzieci z jednej rodziny, drugie dziecko płaci tylko 50% składki, tak więc za dwójkę pociech płacimy tylko 105 zł miesięcznie. Aha, zapomnielibyśmy – 1 miesiąc zajęć jest bezpłatny. 

Od ilu lat można grać w hokeja?
Jak głosi staropolskie przysłowie, "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym...". Wiecie co jest dalej. Tak więc im wcześniej, tym lepiej. W MMKS Podhale Nowy Targ do grupy NABÓR przyjmujemy dzieci w wieku od 4 roku życia. 

Czy dziecko musi umieć jeździć na łyżwach przed zapisaniem się na zajęcia?
Oczywiście, że nie. Od tego jesteśmy my i nasza doświadczona kadra trenerska, która nauczy dziecko nie tylko jeździć na łyżwach, ale dokona tego w zgodzie z hokejową techniką. Jeśli natomiast pociecha miała już kontakt z łyżwami, to chętnie zajmiemy się jej dalszym szkoleniem i szlifowaniem młodego talentu. 

Czy dziecko odnajdzie się w nowej grupie? 
Hokej to nie tylko łyżwy, krążek i lód, ale to także zawieranie nowych znajomości, w którym my oczywiście pomagamy. Nie ma się czego bać. Na treningach panuje radosna, wręcz zabawowa atmosfera, która sprzyja poznawaniu nowych kolegów i koleżanek. Zawsze jednak pociecha może zabrać na trening swojego najlepszego kolegę. W grupie raźniej!

No dobrze, a więc gdzie i kiedy mogę się zapisać?
Zapisy trwają cały rok. Możesz zapisać się przychodząc po prostu z pociechą na trening, dzięki czemu jeszcze przed zapisaniem będzie to dobra sposobność, by podpatrzeć, jak wyglądają nasze treningi lub telefonicznie, przy okazji ustalając szczegóły i dopytując o nurtujące kwestie:

Trener: Marek Rączka +48 694 470 989
Kierownik: 
Biuro: 18 264 60 20

Jeśli więc zastanawiasz się nad zapisaniem dziecka do MMKS Podhale Nowy Targ lub wahasz się, czy odnajdzie się ono na lodzie, wśród nowych kolegów, to... spróbuj. Pierwszy miesiąc zajęć jest bezpłatny, dzięki czemu nic nie tracisz, a Twoja pociecha może tylko zyskać i kto wie, być może dołączy do szerokiego, nowotarskiego grona miłośników i graczy hokeja!Nasz klub sportowy posiada bardzo dużo urozmaiconych zajęć ogólnorozwojowych, posiada najbardziej doświadczoną kadrę trenerską. Klub ma bardzo duże osiągnięcia sportowe od wielokrotnie zdobytych tytułów Mistrza Polski po wyszkolenie największej ilości Olimpijczyków w Polsce. 

Hokej poza czynnikami sportowo-wychowawczymi daje zawodnikowi możliwość przejścia na sport zawodowy. Wybijający się zawodnicy podczas nauki na studiach mają szansę podpisać kontrakt za grę w zespole z utrzymaniem akademika, wyżywieniem oraz wynagrodzenie finansowe za grę. Z kolei w najmłodszym wieku, to doskonała alternatywa dla cyber-rozrywek jakimi obecnie świat bombarduje nasze pociechy. 

 

Poniżej materiały video prezentujące zajęcia, jakie serwujemy naszym młodym zawodnikom.