Przekaż nam swój 1%


Zachęcamy Państwa o przekazanie 1 % z podatku na nasze dzieci w klubie do odliczenia w zeznaniu rocznym. 
 
Przekaż 1% naszej organizacji
NUMER KRS 0000247422
 

Szanowni Państwo

Nasz ukochany klub MMKS Podhale jako stowarzyszenie prowadzi statutową działalność Organizacji Pożytku Publicznego, co daje nam możliwość otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. W związku z taką możliwością szczególnie zachęcamy ludzi o dobrych sercach, rodziców, kibiców hokejowego Podhala o inwestowanie w nasze dzieci, młodzież. Nawet najmniejsze pieniądze przekazane na szczytny cel jakim jest nasz klub wspomagają nasze dzieciaki i młodzież w inwestowanie w przyszłość sprawnego wysportowanego społeczeństwa. W przyszłość naszego miasta. W kontynuowanie dumy jaką nam dali nasi bliscy nie tylko z sąsiedztwa, ale wielokrotnie z rodziny Olimpijczycy pochodzący z ulic naszego miasta. Dzisiaj bez pieniędzy nie wychowamy młodzieży na najwyższym poziomie sportowym. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przekazaniu 1 % podatku i wsparcie naszych najmłodszych zawodników, abyśmy mogli im stworzyć przyzwoite warunki treningowe. Bądźmy tak dumni z naszej młodzieży jak dumą Wisła się upajała mając Adama Małysza, czy jak dumny jest naród gdy medale na olimpiadzie zdobywa.

DAROWIZNA NA CELE ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Darowiznę możemy przekazać między innymi dla fundacji, czy stowarzyszenia na takie cele jak np. działalność charytatywna, ochrona zdrowia, działalność na rzecz ochrony praw dziecka, pomoc społeczna, działalność na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, działalność na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn, edukacja, kultura, sztuka i ekologia.

Darowizna z poleceniem to przykładowo datek przekazany na rzecz stowarzyszenia ze wskazaniem konkretnego celu, na rzecz którego ma być przeznaczona kwota darowizny.

Składając PIT prosimy nie zapominaj o nas ! Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji
Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP.