Aktualności

09.09.2023

Wszyscy na mecz. Zapraszamy sympatyków Młodzieżowego Klubu MMKS Podhale Nowy Targ do świeżo wyremontowanej hali lodowej.

Rozpoczęcie sezonu 2023/2024 - pierwsze mecze Ligowe Młodzieżowego Klubu Hokejowego rozpoczynamy w domu jako Gospodarz

Czytaj więcej

04.09.2023

Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Podhale - uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego 2023/2024.

Hokeiści SMS Podhale Nowy Targ pierwszego września rok szkolny rozpoczęli od sportowej rywalizacji rozgrywając dwa mecze na wyjeździe w Czechach z drużyną rówieśników HC BOBRI VALASSKE MEZIRICI

Czytaj więcej

21.08.2023

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy że Maria Słowakiewicz odeszła do Bram Niebios.

Żona naszego Mistrza, a zarazem zawodnika Klubowego, Olimpijczyka, Trenera i działacza społecznego, oddanego całym sercem Szarotkom. Łącząc się w bólu żałoby, smutku jaki nagle ogarnął serce naszego trenera Andrzeja Słowakiewicza, zasmuconego czasem w którym przychodzi ziemskie rozstanie z przyjacielem życia, my również jako wielka hokejowa rodzina jesteśmy z Tobą trenerze łącząc się modlitwą o wsparcie dla zmarłej duszy jak i pozostawionej w cierpieniu rodzinie.

Czytaj więcej

16.08.2023

Dziękujemy za wsparcie Willa nad Dunajcem Pensjonat - Nowy Targ

Właściciele pensjonatu udostępnią nam noclegi po bardzo fajnej cenie dla naszych zawodników ze szkoły SMS grających w drużynie Juniora Młodszego.

Czytaj więcej

24.06.2023

Rok hokejowej klasy przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu już za nami i wreszcie WAKACJE !!!

W porozumieniu z NKP Podhale Nowy Targ, który jest założycielem Szkoły Mistrzostwa Sportowego, po długich latach przerwy w hokejowym Podhalu ponownie powstała w Nowym Targu klasa o profilu hokej na lodzie. Koniec roku szkolnego to dla ów hokeistów promocja do klasy drugiej Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego „Podhale” Nowy Targ.

Czytaj więcej

Strona 2 z 239‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›