Szkoła Mistrzostwa Sportowego

13.10.2022 | Wyświetleń: 619

SMS/Młodzik: Festiwal strzelecki w Krakowie

Wynikiem 2-12 zakończył się mecz pomiędzy MKS CRACOVIA a MMKS Podhale Nowy Targ!

Spotkanie rozgrywane było w środę,12 października na Lodowisku im. Adam "Rocha" Kowalskiego w Krakowie.

Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków Szarotek, które niemiłosiernie ostrzeliwały bramkę gospodarzy i tylko dzięki słabej skuteczności Górali tercja ta zakończyła się ich wygraną 5-0, a powinna o wiele wyżej.
W drugiej tercji zawodnicy Szarotek nie grali już tak dobrze, zamieniajac dobro drużyny na indywidualne popisy, co przełożylo się na przegranie tercji. Po dwóch tercjach na tablicy świetlnej widniał wynik 5-1 dla Podhala.

Reprymenda Trenera oraz przetasowania w składzie pozwoliły jednak wrócić Góralom na właściwe tory i w trzeciej tercji nie dali żadnych złudzeń rywalom aplikując im kolejne siedem bramek i kończąc całe spotkanie wynikiem 12-2.

Wracamy więc z Krakowa z kompletem punktów i całkiem pokaźnym bagażem zdobytych goli.

Na listę strzelców wpisali się: Filip Kopytko (Andrii Hertsyk) 02.13, Marcin Sroka (Filip Kopytko) 07.08, Marcin Sroka (Filip Kopytko - Wiktor Węglarczyk) 09.16, Gabriel Wsół 09.50, Uladzimir Chyrkin (Maksymilian Zaręba) 12.56, Maksymilian Zaręba (Gabriel Wsół) 40.20, Maksymilian Rusnak (Filip Kopytko) 41.00, Marcin Sroka (Maksymilian Zaręba) 44.26, Gabriel Wsół (Pavlo Gudych) 49.57, Alex Kolendowicz Uladzimir Chyrkin) 51.11, Marcin Sroka (Maksymilian Zaręba) 54.12, Filip Kopytko 55.41.