Aktualności

15.01.2022 | Wyświetleń: 465

MŁODZIK: Kolejne zwycięstwo w lidze!

"Szarotki" z Młodzika utrzymały doskonałą passę i w trakcie piątkowego, ligowego starcia odnotowały kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni trenera Marcela Skokana mecz wyjazdowy z Cracovią zwyciężyli z 4-bramkową przewagą!

Rywalizacja zaczęła się ostro. Już po 4 minutach każda z drużyn miała na koncie karę za ostrość w grze. Po początkowych przepychankach w 5 minucie punktowanie dla Podhala rozpoczął Patryk Zubek. To właśnie on jako pierwszy pokonał bramkarza Cracovii, ale kolejne trafienie zarezerwowali dla siebie rywale. Dokładnie w 13:05 wyszli z zaciętą akcją i wyrównali na 1:1. Kolejne minuty przyniosły dodatkowe przepychanki i żadnych trafień. Pierwsza tercja zakończyła się więc remisem.

W drugą tercję nasi wjechali dynamicznie i po kilkudziesięciu sekundach cieszyli się podwyższeniem wyniku na 2:1. Rywale jednak nie odpuszczali i po chwili ponownie wyrównali. Dopiero to trafienie dodało prawdziwej mocy naszym, którzy w przeciągu 5 minut zdołali odskoczyć rywalom o 3 punkty. Strzelali Pavel Maksimenko x2 oraz Marcin Sroka. Druga połowa drugiej tercji przyniosła kary dla obu zespołów, ale też kolejne trafienia w wykonaniu "Szarotek"! Do worka z bramkami swój strzał dorzucił Tomasz Majerczyk. Tercja zakończyła się wynikiem 2:6.

Pierwsze minuty trzeciej tercji to mocne napieranie rywali, którzy w 43 minucie zdobyli 3 bramkę. Ostatnie słowo należało jednak do Podhala. Patryk Zubek w 54 minucie ustalił wynik na 3:7!

Jestem niezadowolony z początku meczu i pierwszej tercji, ponieważ zawodnicy nie docenili przeciwnika, mimo że ostrzegałem ich, aby tego nie robili. Druga tercja była dobra, a trzecia znowu bez emocji i apetytu na grę do końca... - podsumował krótko spotkanie trener Marcel Skokan.

Kolejny mecz już w niedzielę! Wówczas na swoim lodzie nasi zagrają z Niedźwiadkami Sanok. Początek meczu o 12:15. Zapraszamy do kibicowania!