Aktualności

15.01.2023 | Wyświetleń: 880

SMS Młodzik Nowy Targ idzie jak mocna burza do przodu nie ustępując żadnej napotkanej przeszkodzie.

Po zakończonych rozgrywkach grupy Młodzik - Podhale w Małopolskim Okręgu grając 12 meczy okręgowych , we wszystkich odniosło zwycięstwo nie przegrywając żadnego meczu.

Podopieczni trenera Marka Ziętary w okręgu wygrali wszystkie dwanaście meczy nie ulegając żadnej napotkanej drużynie. Po wyjściu z grupy w rozgrywkach ogólnopolskich, po czterech meczach zajmujemy w tabeli pierwsze miejsce, dwukrotnie pokonując Unię Oświęcim. Przed nami jeszcze rywalizacja na wyjeżdzie z Toruniem, z którym wygraliśmy w domu aż 9:1, oraz z Gdańskiem wygrywając u nas 8;1

W tym sezonie hokejowym zostały wprowadzone zmiany przez PZHL w systemie rozgrywek dla grupy Młodzika i po raz pierwszy grupa Młodzik ma okazję po wyjściu z rozgrywek regionalnych, rywalizować z najlepszymi drużynami, które zajęły dwa pierwsze miejsca w poszczególnych okręgach. Wszystkie zespoły z tej grupy awansują do Mistrzostw Polski. Zajęte miejsca w tej grupie zadecydują o rozstawieniu drużyn w turnieju finałowym od 1-6 na Mistrzostwach Polski. Z trzecich zajętych miejsc po turnieju barażowym dwie drużyny dołączą o walkę w Mistrzostwach Polski, gdzie w sumie rywalizować będzie osiem drużyn.

Na sam koniec zamknięcia tabeli czekają nas zapewne twarde spotkania z Jastrzębiem i Tychami. Póki co, cieszymy się że nasza drużyna SMS Młodzik Podhale Nowy Targ, od początku sezonu hokejowego nie zaznała jeszcze żadnej porażki w rozgrywkach dla swojej kategorii wiekowej . 

Tabela i wyniki ogólnopolskie  https://polskihokej.eu/standings/70/mlodzik 
Tabela i wyniki okręgowe http://Tabela i wyniki okręgoweT.W.


 

Powrót