30.03.2022 | Wyświetleń: 639

MŁODZIK: Mistrzostwa Polski rozpoczęli znakomicie!

Rywalizacja w Mistrzostwach Polski wystartowała. "Szarotki" w pierwszym swoim meczu spotkały się z zespołem ŁKH Łódź i... nie dały szans rywalom! Wynik? 17:0!

Nasi gracze ostry atak przypuścili już od pierwszych minut. Szarża na bramkę rywala rozpoczęła się od 2 minuty i trwała do końca tercji. Po drodze "Szarotki" ustrzeliły aż 9 bramek, czym bardzo mocno zaakcentowały swoją dominację w tym starciu.

W tercji drugiej nastąpiło lekkie zwolnienie, jednak to wciąż gracze MMKS-u Podhale Nowy Targ dyktowali warunki i do worka z bramkami dołożyli kolejne 4 trafienia, ale... to jeszcze nie był koniec!

Ostatnia faza gry przyniosła powtórkę tego wyczynu. "Szarotki" wykazały się ponownie wysoką skutecznością i punktowały 4-krotnie, dzięki czemu ustawiły wynik tego spotkania na 17:0 (9:0, 4:0, 4:0). Cóż to był za mecz!

Wygrana w tym stylu dała naszym 3 punkty do klasyfikacji w GRUPIE A, dzięki czemu po pierwszym dniu zawodów Podhale przewodzi w tabeli tej grupy.

SKŁAD: Brynczka (B), Polański (B) - Węglarczyk, Gach, Majerczyk, Błach, Antolak - Stanek, Kowalski, Kopytko, Żółtek, Kaleta - Rusnak, Bryniarski, Sroka, Zubek, Maksimenko - Zygmunt, Budzyk, Pachowicz, Piątek

TRENER: Marcel Skokan

Dzisiaj tj. 30 marca 2022 o godzinie 17:45 drugi mecz naszych. Tym razem rywalem będzie zespół KS Katowice Naprzód Janów.