Aktualności

07.03.2022 | Wyświetleń: 626

ŻAK STARSZY: Dwukrotna wygrana z Dębicą

Za naszymi zawodnikami z kategorii Żak Starszy dwa spotkania z KH Dębicą. W trakcie zmagań nasi gracze triumfowali dwukrotnie. Mecze z Dębicą były ostatnimi w rozgrywkach. Szarotki zajęły w nich pierwsze miejsce!

W trakcie pierwszego meczu gracze naszego klubu zdominowali grę. Podopieczni trenera Grzegorza Brejty rozdawali karty i nie dopuszczali rywali do krążka i swojej bramki. W efekcie drużyna aż sześciokrotnie pokonała bramkarza KH Dębicy w tercji pierwszej, pięciokrotnie w tercji drugiej i czterokrotnie w tercji zamykającej!

W sumie na koncie naszych znalazło się 15 trafień. Wynik cieszy, tym bardziej że zespół nie pozwolił rywalom na zdobycie nawet jednej bramki.

Drugie spotkanie przyniosło zdecydowanie większy opór po stronie zawodników z Dębicy. Mimo to zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Brejtę zdołał wyjść z tego spotkania zwycięsko, zdobywając po drodze 8 trafień. Rywale odpowiedzieli tylko raz. Wynik spotkania został więc ustalony na 8:1.

I po rozgrywkach. Zajęliśmy pierwsze miejsce. Dotychczasowy bilans wszystkich meczy jest całkiem niezły. Traciliśmy 2 gole na mecz, a strzelaliśmy 10. Awansowaliśmy do finałów, które odbędą się 22 marca. - powiedział trener Brejta.